Yeni Trend Stres Çarkı (Yeni Nesil Tesbih) !!

1 dk okuma süresi
2,283

Yeni trend olan stres çarkı hızla yayılmaya devam ediyor. Sokakta yürürken her üç kişiden birinde görebileceğiniz stres çarkı ingilizce adıyla hand spinner çocuklardan yaşlılara tüm kesimin gönlünü kazanmayı başardı. Her ne kadar inanılmasa da stres çarkının çıkardığı sesin sinir sistemine iyi geldiği söyleniyor. Fakat bizim bu yöndeki düşüncemiz türkiyede satışın arttırmaya yönelik olduğudur. Neden diye sorarsanız ülkemizde birçok kişi stresliyim diye geçiniyor. Üstüne üstlük bu özelliği ile övünen bile var 😀 . Hal böyle olunca satışı arttırmak ve daha fazla dikkat çektirebilmek için  hand spinner (Türkçe Karşılığı el değirmeni olan alet) stres çarkı olarak tanıtıldı. Neyse artık stres çarkına gelelim.

Peki Stres Çarkı Nedir?

Köşelerindeki ağırlıklar ve ortadaki rulman sayesinde 30sn-4dk arası dönebilen çeşitli modellerdeki aletlerdir. Modellerden en sevileni ise aşağıda resmini gördüğünüz stres çarkı modelidir.

stres çarkı
stres çarkı

 

Ayrıca biçim olarak beğenilen birçok havalı stres çarkı modelleride mevcut.

 

 

Aralarında veya hayal ettiğiniz Satın Almak İstediğiniz Modeller Varsa Bizimle İletişime Geçebilir Veya Yorum olarak Yazabilirsiniz. Ayrıca Stres Çarkıyla ilgili düşüncelerinizi yorumda belirtebilirsiniz.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

GeForce Now Türkiye’de Beta Erişimine Açıldı!

Oyuncuların rüyası gerçek oluyor! Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now Türkiye sunucusu…