Whatsapp Mesajlar Geri Alınabilecek

888

Whatsapp’ın “geri al” butonu üzerinde çalışması birçok kullanıcı tarafından memnuniyetle karşılandı. Atılan mesajın geri alınması nasıl mümkün olacak?
Sosyal medyada sıkça konuşulan konular arasında olan WhatsApp’a “Pişman oldum” ya da “geri al” butonunun geleceği söylentisi aslında WhatsApp’ın resmi sitesindeki Sıkça Sorulan Sorular kısmında yapılan bir güncellemeye dayanıyor. Yakın bir zamanda WahtsApp’ta atılan bir mesaj geri alınabilecek. Grup ve bireysel konuşmalarda atılan bir mesaj 5 dakikalık bir zaman dilimi içerisinde geri alınabilecek.

GERI ALMANIN KOŞULLARI NELER?

WhatsApp’ta atılan bir mesajı geri almak için tüm şartlar henüz net olarak belli değil. Fakat konuşulan ve sistemin işleyiş tarzına uygun olarak beklenen koşulları hemen sıralayalım.

Öncelikle atılan mesajın belirli bir zaman kısıtı içerisinde geri alınaceğını bilmenizde fayda var. Bu süre şimdilik 5 dakika olarak belirtiliyor. Uygulamada öne sürülmesi beklenen diğer bir koşul ise “okunmama”. Yani karşı taraf henüz okumadıysa mesajınızı geri alabileceksiniz. Eğer mesajınız karşı taraftaki kullanıcı tarafından okunduysa geri almanız mümkün olmayacak.

Henüz deneme aşamasında olan WhatsApp mesajlarının geri alınabilmesi özelliğinin yakın zamanda devreye alınması bekleniyor.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir Yorum Yazın

Ayrıca Kontrol Edin

Çıkarılan YKS Konularının Tam Listesi!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün YKS müfredatı ile ilgili Twitter’dan önemli b…