Whatsapp Mesajlar Geri Alınabilecek

1 dk okuma süresi
1,361

Whatsapp’ın “geri al” butonu üzerinde çalışması birçok kullanıcı tarafından memnuniyetle karşılandı. Atılan mesajın geri alınması nasıl mümkün olacak?
Sosyal medyada sıkça konuşulan konular arasında olan WhatsApp’a “Pişman oldum” ya da “geri al” butonunun geleceği söylentisi aslında WhatsApp’ın resmi sitesindeki Sıkça Sorulan Sorular kısmında yapılan bir güncellemeye dayanıyor. Yakın bir zamanda WahtsApp’ta atılan bir mesaj geri alınabilecek. Grup ve bireysel konuşmalarda atılan bir mesaj 5 dakikalık bir zaman dilimi içerisinde geri alınabilecek.

GERI ALMANIN KOŞULLARI NELER?

WhatsApp’ta atılan bir mesajı geri almak için tüm şartlar henüz net olarak belli değil. Fakat konuşulan ve sistemin işleyiş tarzına uygun olarak beklenen koşulları hemen sıralayalım.

Öncelikle atılan mesajın belirli bir zaman kısıtı içerisinde geri alınaceğını bilmenizde fayda var. Bu süre şimdilik 5 dakika olarak belirtiliyor. Uygulamada öne sürülmesi beklenen diğer bir koşul ise “okunmama”. Yani karşı taraf henüz okumadıysa mesajınızı geri alabileceksiniz. Eğer mesajınız karşı taraftaki kullanıcı tarafından okunduysa geri almanız mümkün olmayacak.

Henüz deneme aşamasında olan WhatsApp mesajlarının geri alınabilmesi özelliğinin yakın zamanda devreye alınması bekleniyor.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

GeForce Now Türkiye’de Beta Erişimine Açıldı!

Oyuncuların rüyası gerçek oluyor! Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now Türkiye sunucusu…