S8l’lerin Fiyatında Türkiye İndirimi(Bizce Gerekli Bir İndirimdi)

2 dk okuma süresi
1,657

Geçtiğimiz günlerde Samsung, Amiral gemisinin Türkiye ile birlikte Tüm Dünyadaki satış fiyatlarını Açıklamıştı. Güney Kore merkezli teknoloji devi, 16 Mayıs’tan önce Galaxy S8 ve S8 Plus satın alan kullanıcılarına 3 özel hediye sunmaya hazırlanıyor. Yani eğer Samsungun Amiral gemisini almak istiyorsanız, Şuan tam zamanı olsa gerek..(Aga indirimini yanında hediyede var.)

Geçtiğimiz Günlerde Telefonu Tanıtan dev firma bu sefer indirimi ile gündemde.

Tekenoloji firmasında fiyat sunulduktan sonra indirime geçmesi bir ilk olsa gerek.

Bilmeyenler için ; Galaxy S8’in fiyatı 4 bin 399 TL, S8 Plus’ın fiyatı ise 4 bin 999 TL olarak açıklanmıştı.

21 Nisan’da satışları başlayan S8 ve S8+’ta tamı tamına 500 TL indirim yaptı. Kaba hesap yapacak olursak, Eski fiyatına nazaran 4,999 TL’ye bir S8+ ve Casper Via V3 alabilirsiniz. (Tabi okadar paranız varsaa.)

Kampanyaya göre, 16 Mayıs’a kadar satın alınan Galaxy S8 ve S8 Plus’lar için 300 TL değerinde Clear View Standing koruyucu kılıf, 80 TL değerinde 64 GB microSD kart ve 240 TL değerindeki altı ay süre ile ücretsiz olarak kullanabileceğiniz premium Netflix üyeliği hediye olarak verilecek.(Restoranta gittiğinizde herşeyden önce gelen çerez ikramı gibi birşey.)

Galaxy S8’in Ekran Değişimi Fiyatı Belli Oldu!

GSM Arena tarafından açıklamada Galaxy S8 Plus’ın 6.2 inç büyüklüğündeki Gorilla Glass 5 ile korunan Super AMOLED ekranının değişim ücretinin 250 Euro olarak belirlendiği bilgisine yer verildi.

 

 

 

Siz hemen hesap makinasını açıp 500 Tl’yi eski fiyatından çıkarmaya çalışmadan biz yeni fiyatını sizinle paylaşalım.

Cihazların yeni fiyatları 3 bin 999 TL ve 4 bin 499 TL oldu. Vay ben bunu eski fiyatına aldım. Bunlar bana 500 TL+netflix kazığı ettılar demeden biz paranızı geri alabileceğinizi söyleyelim. Tabi eğer ürün hala elinizi ulaşmamışsa!(ön sipariştekiler için geçerli yani)

Bunun Yanında S7’ye de İndirim Geldi

Bir süredir ülkemizde 3 bin TL ve üzeri fiyat etiketi ile satılan Galaxy S7 Edge yeni modellerin satışa sunulması ile Samsung Türkiye garantili olarak 2.819 TL fiyat ile satılmaya başlandı.

Heveslenmeyin başka indirim Yok. Bukadar. Birdaha ki Haberimiz Yayınlanıncaya kadar Alt tarafta Sizin Okumanızı bekleyen Yazıları İncelemeye ne dersiniz?

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

GeForce Now Türkiye’de Beta Erişimine Açıldı!

Oyuncuların rüyası gerçek oluyor! Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now Türkiye sunucusu…