Piyasada Bende Varım İmza : HTC(batarya konusunda bizi şaşırttı)

2 dk okuma süresi
1,662

Son aylarda Iphone 7 Ve Samsung S8’in birbirine yakın günlerde amiral gemilerini yarıştıran bu iki firmayı HTC başta olmak adından pekte söz ettirmeyen diğer firmalar epey geriden takip ediyorlar ağbeylerini.

her 5 kişiden 1’inin samsung, 1’ininde Ayfon kullandığı ülkemizde geriye kalan 2 kişide ya HTC yada son zamanlarda adını sık duyar olduğumuz xiaomi. Hayır metamatiğim kötü değil. sadece geriye kalan o kendini halktan saymayan ve parası az olan kişide kullanıdığı telefon nedir necidir bilmez. (vestel,concord,casper,motorola vs.)

Iphone ile Samsung’un rekabetine ortak olmaya hazılaranan HTC, onümüzdeki ay değil önümüzdeki 15-20 gün içerisinde amiral gemisini görücülere çıkartmaya hazırlanıyor.

Telefonun dış görünüşünü sır gibi saklayan HTC ısrarlara dayanamayıp birkaç özelliğini çalışanları vasıtasıyla en büyük çöplük olan ‘internet’ ortamına SIZDIRTTI!

HTC amiral gemisinde 4000 mAh batarya gücünden bahsediyor. yani cebinizde patlarsa artık bir çift ayakkabınız olmayacak.

bunun yanı sıra bu telefonda beni şaşırtan öneml başka bir hususta hem ön hemde arka flaşının yanı sıra her iki kamerasınında 16 MP çekim kalitesine sahip olması. Başka neyi var diyorsanız eğer meraklısı için ;  2560 x 1440 piksel çözünürlük, 5.5 inç QHD ekran, Snapdragon 835 işlemci ve son olarak benim bilgisayarımınki ile eşdeğer bir 4GB RAM. (Açıkçası HTC baya iddialı bir çıkış yapacak gibi ama bakalım hayırlısı)

 

HTC bu videoda bize neyi anlatıyor bilmiyorum ama paylaşmasam içimde kalacak. aslında kalmayacak. prim yapıyorum sadece.

Hangi isim adı altında piyasaya sunulacağını da henüz belirmedi bak HTC.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

GeForce Now Türkiye’de Beta Erişimine Açıldı!

Oyuncuların rüyası gerçek oluyor! Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now Türkiye sunucusu…