Mehmet Aydın:Mağdurların Parasını Geri Ödeyeceğim!

2 dk okuma süresi
1,773

Bir süre önce Gündeme damga gibi oturan Çiftlik Bank, aslında yaklaşık 3 ya önce patlak vermişti. 02.01.2018 tarihindeki yazımızda bu konuya zaten değinmiştik. Ama son günlerde televizyona çıkmasıyla tekrar gündeme gelen Aydın, bir süre önce “Mağdurların parasını ödeyeceğim” açıklamasını yaptı. 

 

Söylentilere göre Tam 511 milyon ₺  parayı alıp kayıplara karışan, bir süre önce taktığı altın saat ve çekmeceye koyduğu paralarıyla video çekerek internet ortamında paylaşan Aydın,  3 yıl içeresinde bütün mağdurların paralarını(tümünü ödeyeceğini düşünmüyorum) BitCoin üzerinden ödeyeceğini açıkladı.

 

İşler Büyüyünce Mafya Peşimi bırakmadı

SEO, mağdurlara gönderdiği ses kaydında ilk önce özel hayatından bahsediyor ve çıkan asparagas haberlere itimat etmemelerini rica ediyor. Bunlarla beraber kendisinin Çıplak Gösteren gözlük  bile sattığını iddia eden asılsız  haberler yayınlandığını belirten aydın, müzikle uğraştığını ve sahne adının Eren Çakar olduğunu ses kaydında belirtti.

2016 yılının son çeyreğinde 10.000 ₺  sermaye ile işe başladığını, toplanan paralarla çiftlikler kurup kimsenin hayal bile etmediği kazançların olduğunu söyleyen aydın, arkadaşlarının ona ihanet ettiğini ve mafya yüzünden 10 korumayla gezdiğini söyledi.

Ortaklarının yolsuzluk yaparak 30 milyon ₺ para çaldıktan sonra kime güveneceğini şaşırıp hapse gireceğini anlayınca bunun yerine Uruguay’da işlerine devam etmesinin daha mantıklı olduğunu, apar topar Uruguay’a gitmesinin nedeni dolandırıcılık değil devletten kaçmasından dolayı olduğunu söyledi.

En Geç 3 Yıla Kadar Herkese parasını Göndereceğim

“Bizimle beraber yola çıkanlar kara da zarara da ortaktı ama sadece ben ve ekibim zarar ettik” diyen Aydın bununla beraber “herkese Bitcoin hesabım üzerinden ödeme yapacağım, biraz sabırlı olun” diye ekledi.

Kara ve zarara ortaktınız sözünden aslında  ” paranızı ödeyeceğim ama hepsini ödememi beklemeyin. Kar ederken iyiydi de zarar edince mızıkçılık yapmanın alemi yok.” anlamına geldiğini belirtmeden geçemeyeceğim. 1 verip 2 almayı, kısa yoldan zengin olmayı düşünenler kısa yoldan batacağını, 1 verip 0,0002 alabilme ihtimalini de göz önünde bulundurmalı.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir yorum

  1. İbrahim2

    23/03/2018 at 00:53

    geri ödeyecegini sanmıyorum

    cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

GeForce Now Türkiye’de Beta Erişimine Açıldı!

Oyuncuların rüyası gerçek oluyor! Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now Türkiye sunucusu…