İOS 12 Geliyor!(İphone Kullanıcılarına Kötü Haber)

1 dk okuma süresi
1,319

Apple yeni kararıyla İOS 12 güncellemesinin yapılmasıyla bir çok modeli elden çekeceği anlaşıldı.
Eski ve trend olmayan telefonları desteklemeyeceğini, bazı telefonlarda whatsapp’ın bile çalışmayacak durumda olabileceğini söyleyebiliriz.

İphone 5 altı model telefonlar bu güncellemeyi alamayacak. Bu durumda bazı telefonların uygulama kullanımında sorun yaşayacağını söyleyebiliriz.

Sadece İphone’lar etkilenmeyecek İpad’lerde Tehtid altında

Bazı ipad modellerini de etkileyecek. O modellerin çöp haline gelebileceğini söyleyebiliriz bu durumda güncelleme olmadığı için uygulama kullanımları kısıtlanacaktır. Yeni özelliklerin artık eski modellerde bulunmayacağını bildirebiliriz.

MacBook’lar içinde harekete geçildi

Rüzgar estimi sert eser ve MacBook  kullananlara da üzücü haber geldi. Aldığımız bilgiler doğrultusunda artık İOS 12, eski model MacBook’larıda etkileyecek. Bu güncelleme olayı eski model MacBook’larda büyük şok etkisi yaratacak.

Güncelleştirmenin ne zaman yapılacağı şuanda belli değil lakin eli kulağında diyebiliriz. çalışmalara başlanmış bulunmaktalar. Bir çok model bu etki altında bulunacağı için kullanıcıların düşüncesi biraz sorun yaratabilir. Apple’dan bununla ilgili açıklama bekleniyor. Güncelleştirme sonrası bazı uygulamalar İOS 12 geleceği için hazırlıklara başlamış durumdalar. Yeni güncelleştirmeyle bir çok farklı ve özellik geleceğinden eminiz.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

GeForce Now Türkiye’de Beta Erişimine Açıldı!

Oyuncuların rüyası gerçek oluyor! Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now Türkiye sunucusu…