AnaSayfa Haberler Instagram´a başkalarının gönderisini paylaşma özelliği: regram

Instagram´a başkalarının gönderisini paylaşma özelliği: regram

593

İnstagram profili herkese açık olan kullanıcıların paylaşımlarını hikayenizde paylaşabilceksiniz.

Regram Nedir ?

Popüler sosyal medya uygulaması İnstagram, Regram butonuyla profili herkese açık olan kullanıcıların paylaşımlarını hikaye olarak paylaşabileceksiniz.

Bu yeni özellik için İnstagram hazırlıklara devam ediyor. İnstagram’a geçtiğimiz yıl  bir paylaşımı direkt olarak gönderme özelliği gelmişti. Ondan bir kaç ay sonra ise Facebook’ta bulunan cevap verilen yorumun diğer yorumlardan farklı olarak biraz daha sağ tarafta duruyordu. bu iki özellik zannımca şimdiye kadar ki en çok ses getiren özelliklerdi.

Bunun yanı sıra 2018 yılının ilk çeyreğinde gelecek olan bu özellikte çok ses getirecek gibi. bir paylaşımı kişiye yada gruba atmak terine hikayeniz de paylaşacak, sizi takip eden herkesin bunu görmesini sağlayacaksınız.

Kullanıcılar genellikle Instagram’daki diğer yayınları paylaşmak için üçüncü parti yöntemlere yönelmişlerdir ancak Instagram’ın kullanıma sunacağı yeni özellikle birlikte tek bir buton ile bunu yapmak mümkün hale gelecek. Bazı kullanıcılar bu durumdan endişe duyabilir lakin şirket, yalnızca herkese açık olan hesapların gönderilerinin hikaye aracılığıyla paylaşılmasına izin verecek.”Alıntı”

Örnek Video da şurada.

Kaynak : https://techcrunch.com/2018/02/07/instagram-reshare/

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir Yorum Yazın

Ayrıca Kontrol Edin

Mobil Uygulama geliştirmek: Flutter

Masaüstü ve web alanında yazılım geliştirme tarihi mobile nazaran çok eskilere dayanıyor. …