Galaxy S10 | Galaxy X Beklentiler Neler ?

740

6GB ve 8GB RAM varyantlarınPiyasaya çıkalı daha bir ay bile olmadan, Samsung kullanıcıları yeni Amiral geminin nasıl olabileciğini konuşmaya başladı. Şeffaf ekran, bükülebilir ekran,bir hafta bitmeyen şarj ömrü(!) gibi birçok beklenti var. Sizler için bunlardan mantıklı olanları derledik.(Şarj buna dahil değil 🙂 )

Aslından bunlardan evvel Samsung’un ‘Galaxy S’ takam adını artık kullamama olasılığına deyinmek isterim. Daha önce yazdığımız bir yazı da bundan bahsetmiştik. Samsung, Artık ‘S’ takma adını kullanmayabilir. Bunun nedenini üzerine yorumsal olarak çeşitli şeyler söyleyebiliriz ama en nihayetinde nedenini biz de bilmiyoruz. Çoğu Kullanıcıya göre Samsung S10‘un Samsung X olarak geleceği söyleniliyor. Dediğim gibi bununla ilgili net bir şey yok.

Galaxy S10 | Galaxy X Ekran Boyutu ve Çözünürlük

Samsung, ilk Galaxy S‘nin başlangıcından bu yana Super AMOLED ekranını kullandı ve her geçen yıl tüketicilerin akıllı telefon görüntüleme teknolojisinde en iyi performansı elde etmelerini sağlamak için aşamalı olarak geliştirdi. Popüler bir sızıntıya göre, Galaxy S10 yeni nesil bir OLED ekrana ve yüzde 93’ten daha yüksek bir ekran-vücut oranına sahip olacak.(Ekran-gövde oranı)

Galaxy S10 | Galaxy X İç Özellikler

Yonga seti
Şüphesiz, yaklaşan amiral gemisi , gelişmiş 7nm prosesinde üretilecek ilk SoC olan çok iyi bir Snapdragon 855 kullanacak. Samsung, ARM’ın düşük güç çekirdeği ve ARM GPU’larıyla eşleştirilen yüksek performanslı Mongoose çekirdeklerini üretiyor. Ancak gelecek yıl işler çok farklı olabilir.

 

 

RAM ve Bellek

Ram konusunda   6GB ve 8GB RAM varyantlarını bekliyoruz.

pil

Alt tabaka benzeri bir PCB’nin kullanılması, Galaxy S10’un daha büyük bir pil kapasitesine sahip olmasını sağlayacaktır.

Galaxy S10 | Galaxy X: Samsung’dan İlk 5G Akıllı Telfonu mu olacak ?

Samsung, görüntülü arama performansında bir aksaklık olmadan ülkeden ülkeye video araması yapabilmenin de dahil olduğu 5G bağlantısının sonsuz olanaklarından yararlanıyor . Şirket ayrıca, ilk 5G özellikli akıllı telefonunu çok yakında duyuracağını açıkladı, ancak bu zaman çizelgesi yalnızca Galaxy S10’un duyurusuyla bağlantılı mı bilmiyoruz.

Bizim önemli beklentilerimiz bunlar.

Siz de görüşlerinizi belirtmek isterseniz yorum kısmına yazabilirsiniz.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir Yorum Yazın

Ayrıca Kontrol Edin

Çıkarılan YKS Konularının Tam Listesi!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün YKS müfredatı ile ilgili Twitter’dan önemli b…