Facebook Marketplace İle Artık Temizlikçi Kiralayabileceksiniz!

1 dk okuma süresi
1,290

Facebook, ABD’deki kullanıcılar için Marketplace bölümünde yeni bir ev hizmetleri özelliği sunuyor. Marketplace, kullanıcıların Facebook üzerinden satın alma, satma ve ürün vermek için kullanıcıların  birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlayan ayrı bir ticaret bölümüdür. Son zamanlarda, bir ev kiralamak veya bir araba satın almak için  bir işlevsellik bile eklendi . Yeni ev hizmetleri kategorisi ile kullanıcılar artık tesisatçı, temizlik görevlisi  ve ev yenileme gibi işler için profesyonelleri işe alabilecek  ve onların hizmetine internet ortamından oy verebilecek. Facebook, yeni özellik için Handy, HomeAdvisor ve Porch ile ortaklık kurdu.

Piyasadan sorumlu Başkan Yardımcısı Deb Liu’nun açıklamasına göre Şuan hizmete hazırlanan bu uygulama daha önceden gelen bir çok tavsiye üzerine hazırlanmış. Kullanıcılar en azından ev işleri için bil olsa böyle bir uygulamanın çok işlerine yarayacığını ve en yakın zaman da yapılması gerektiğini söylediği için böyle bir uygulamaya geçilmiş. Bizde onların yalanısıyız.

Facebook aynı zamanda proje isteğinizi bir defada birden fazla hizmet sağlayıcısına gönderme olanağıyla hızlı alıntılar da sunuyor. Servis aynı zamanda Messenger’ı Kullanarak onlarla sohbet etmenizi sağlıyor. . .

Bu özellik Türkiye için de kullanıma sunulduğunda sizlerle beraber kullanımını, avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyeceğiz. Başka bir makalede görüşmek üzere

 

 

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

GeForce Now Türkiye’de Beta Erişimine Açıldı!

Oyuncuların rüyası gerçek oluyor! Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now Türkiye sunucusu…