Doğu Ve Güneydoğu Bölgesinde Satılık Web Site

1 dk okuma süresi
2,584

Hepinize merhaba arkadaşlar.

Bu sefer ki konumuz satılık bir web site. Bahsettiğimiz web site Doğu Anadalu ve Güney Doğu Anadolu bölgesine hitap eden bir site. Site 7 yıldır aktif durumda. Daha büyük bir projeye geçiş yapıldığı için site satılıktır.

Sitede çeşitli firmaların GOLD ve FREE olmak üzere iki üyelik tipi ile reklamları verilir.

web sitenin günlük tekil 2.000 ziyaretçisi vardır. 1300 gold 3500 free üyesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bütün alan adları (.com .org .net .com.tr) siteye daihildir. Facebook , twitter , instagram , linkedin vb. Tüm sosyal hesapları aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Sitenin Alexa sıralaması Doğu ve Güney Doğu Anadolu’daki siteler arasında ilk 500’de , kendi kategorisinde 1. sırada, genel sıralamada ise 7. sıradadır.

Daha önce de belirttiğimiz gibi sitenin aylık 20.000 TL geliri var. Bunu arttırmak kesinlikle sizin elinizdedir. Ne kadar çok emek sarf eder ,yeni firmalar eklerseniz bununla doğru orantılı bir şekilde aylık geliriniz artacaktır.

Gizlilik nedeniyle site ismini paylaşamıyoruz. İlan ile ilgilenenler bize mail yoluyla ulaşabilir.  Bu sayede sitenin satış fıyatını da öğrenebilirsiniz.

mail adresimiz : info@muhendisarsivi.com

isterseniz yorum kısmına telefon numaranızı da yazarsınız ordan sizinle iletişime geçeriz.

Son olarak, web site için yeni bir tasarım geliştirildi. bu tasarım için 50.000 TL masraf yapıldı. Site bu tasarım ile teslim edilecektir. İster şuan ki tasarımıyla ister yeni tasarımıyla devam edersiniz.

  • ‘Google Ödüllü Anketler’ Türkiye’de!

    Google Anketler Sayesinde Google Play Kredisi Kazanın.   Googlede herkes en az on ker…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

GeForce Now Türkiye’de Beta Erişimine Açıldı!

Oyuncuların rüyası gerçek oluyor! Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now Türkiye sunucusu…