AnaSayfa Haberler Android Uygulamaları İndirmeden Deneyin

Android Uygulamaları İndirmeden Deneyin

565

Google, Google Play’e ‘Anında Deneme Modu’ ekledi. Bu özellik sayesinde Android uygulamaları cihazınıza yüklemeden deneyebilirsiniz.

Google IO 2016’da, Google Anında Dene özelliğinden bahsetti. Bu özellik, uygulamaları satın almadan ve indirmeden önce bizlere deneme olanağı tanıyor. Google, o günden beri Anında Deneme özelliği için çabalarını hızlandırdı ve bu uygulamalardan birkaç tanesini Google Play’e taşıdı.Şimdiye kadar, Anında Deneme özelliği olan uygulamaları bulmak biraz zordu. Onları bulmak için web’de arama yapmak gerekirdi . Google artık desteklenen uygulamalar için Google Play listelerinde “Şimdi Deneyin” düğmesini ekledi. Dolayısıyla, indirmeye gerek duymadan bir uygulamayı denemek için düğmeye dokunmanız yeterli olmaktadır.

 

Şimdilik bu özelliklere sahip uygulamalar’ın arasında Skyscanner, BuzzFeed, Red Bull ve The New York Times Crossword bulunmaktadır. Ne yazık ki, Anında Deneme özelliğine sahip Uygulamalar her ülkede ve her cihazda kullanılmamaktadır.

 

Anında Deneme özelliğine sahip uygulamalar, bir uygulamayı yüklemeden denemek isteyenler için harika bir özellik. Umarız ki tüm iyi uygulamalar hızlı bir şekilde bu özelliğe geçerler. Biz de en yakın zamanda android uygulamamıza bu özelliği ekleyeceğiz. Eğer hâla android uygulamamızı indirmediyseniz Buraya tıklayarak uygulamamıza ulaşabilirsiniz.

Android cihazınız var mı? Öyleyse, Anında Deneme özelliğine sahip uygulamalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Şimdiye kadar hiç uygulamayı indirmeden denemek istediniz mi?  Yorumlarınızı Bekliyoruz…

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Fazla Yük Haberler

Bir Yorum Yazın

Ayrıca Kontrol Edin

Mobil Uygulama geliştirmek: Flutter

Masaüstü ve web alanında yazılım geliştirme tarihi mobile nazaran çok eskilere dayanıyor. …